Karrier

Tisztelt Érdeklődő!

Budapest XI. kerületében egy családias táskaboltba, ipari varrógéppel varrni tudó, illetve bolti eladó munkatársat felveszünk!

Amit kínálunk:

Varrni tudó munkatárs

Feladatok:

  • ipari varrógép használatával táskák apróbb hibáinak kijavítása
  • a vevők szakszerű kiszolgálása
  • termékekkel kapcsolatos információnyújtás, tanácsadás
  • (számlázás, kasszakezelés)
  • munkahelyi rend és higiénia fenntartásának elősegítése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség (bőrdíszműves, cipész vagy szabó)
  • segítőkész, udvarias személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • közeli lakhely és nyelvismeret előnyt jelentenek

Bolti eladói állás

Feladatok:

  • számlázás, kasszakezelés
  • webáruházi rendelések kezelése (számlázás, csomagolás)

Elvárások:

  • alapvető számítógépes ismeretek

Munkánkhoz kommunikatív és felelősségteljes munkatársakat keresünk.
Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével emailben várjuk a allas@taska.eu címre, vagy személyesen leadva a budapesti üzletünkben!